OSOBY

OSOBY -to po prostu ludzie, bez których nie byłoby klubu i bez nich nie byłoby czego dzisiaj wspominać!Tak ich wielu przewinęło się przez te czterdzieści lat. Pamięć ludzka jest zawodna i pomimo usilnych starań niejesteśmy w stanie ich wszystkich wymienić.

Krzysztof Żukowski

Marian Zielonka

Mariusz Górski

Janusz Adamski

Krzysztof Radomski

Zbigniew Trzeciak

Niektórzy są z nami do dzisiaj – Janusz Adamski, który był jednym z założycieli oraz pierwszym prezesem, wieloletnim instruktorem i dzisiaj czasami uczestniczy w ważniejszych imprezach. Krzysiek Radomski – autor sportowych sukcesów klubu i rozsławiania nazwy klubu wręcz w całym świecie, wiecznie „nie do zdarcia” i tylko wytrenowanie wnuka pozwoli mu na oderwanie się od klubu. Tak wielu pomagało i uczestniczyło w rozwoju i sławieniu nazwy Nautilus, ale gdzieś nam zniknęli z oczu. Szkoda, bo chcemy pamiętać o wszystkich.

Ryszard Skolik

Roman Pogoda

Waldek Szewc

Jerzy Radomski

Jola Sputo

Ryszard Stelter

Ela Spiczak

Jan Kutkowski

Krzysztof Jurkiewicz

Grupa osób które odeszły na zawsze

Adaś Stachoń

Boguś Kowalczyk

Jacek Waszczyk

Waldek Staniewski

Zbyszek Chwedczuk

Maciek Kijora

Rafał Olszewski

Staszek Kuźniar

Zbigniew Kijora

Odeszli w sile wieku, a pewnie jeszcze długo mogli być z nami. Tak wiele dobrego o nich można powiedzieć, zżyliśmy się z nimi, jeździli z nami, nurkowali i pozostawili pustkę. Czas płynie nieubłaganie i daje znać, że nic nie trwa wiecznie. Pamiętamy o nich !

Klub Sportowy Nautilus 2021